Google Assistant

Google Assistant dla Android

Najlepszy AI-Powered Virtual Assistant

Istnieją różne sposoby uruchamiania Asystenta Google na telefonie z Androidem. Aplikacja Google Assistant to jeden z tych sposobów. Nie trzeba dodawać, że aplikacja umożliwia szybki dostęp do wirtualnego asystenta jednym kliknięciem lub bez dotyku. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prosty w uruchomieniu i użyciu
  • Niezwykle inteligentny
  • Można uzyskać do nich dostęp zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS
  • Działa na szerokiej gamie sprzętu firm trzecich

Wady

  • Rozpoznawanie głosu może być początkowo bólem
  • Może czasem wahać się z pytaniami o ciekawostki
  • Odtwarzanie podcastów może być hitem
  • Zakupy online za pośrednictwem głosu są uciążliwe

Istnieją różne sposoby uruchamiania Asystenta Google na telefonie z Androidem. Aplikacja Google Assistant to jeden z tych sposobów. Nie trzeba dodawać, że aplikacja umożliwia szybki dostęp do wirtualnego asystenta jednym kliknięciem lub bez dotyku.

Inteligentny asystent

Pomimo tego, że jest kilku wirtualnych asystentów opartych na sztucznej inteligencji, Asystent Google jest od pewnego czasu crème la de crème. Jest inteligentny i z czasem staje się coraz lepszy. Asystent obsługuje nie tylko wiele języków, ale jest dostępny w szerokim zakresie aplikacji i sprzętu. Poza tym, pozwalając ci zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi, Asystent pakuje również kilka fajnych sztuczek pod rękawem. Informowanie o nadchodzących terminach i godzinach podróży, wyciąganie najnowszych informacji o spotkaniach, dokonywanie rezerwacji na kolację itd. To tylko niektóre z wielu rzeczy, które asystent może zrobić. Asystent Google powiadamia Cię również o dużym natężeniu ruchu, anulowaniu itp., Dzięki czemu możesz odpowiednio zaplanować harmonogram.

Solidne i szybkie odpowiedzi

Asystent Google zazwyczaj zapewnia szybkie i solidne odpowiedzi w kontekście. Nie tylko dostarcza jedno słowo lub jedną linijkę odpowiedzi, ale jest także dość biegły w wymyślaniu szczegółowych wyjaśnień. Na przykład, jeśli zapytasz Asystenta o odległość Jowisza od Ziemi, prawdopodobnie uzyskasz wyczerpującą odpowiedź. Muzyka jest także mocnym atutem Asystenta Google, ponieważ Google ma własną usługę muzyczną. W niektórych przypadkach wirtualny asystent dobrze współpracuje również z usługami innych firm. Asystent Google może też łączyć się z dowolnym głośnikiem podłączonym do Chromecasta.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na android

Google Assistant

Download

Google Assistant 0.1.187945513

Opinie użytkowników o Google Assistant

Sponsorowany×